ТИМЧАСОВІ ЛІЦЕНЗІЇ

Тимчасові ліцензії - новий варіант придбання ARCHICAD.

Функції тимчасових ліцензій відповідають стандартному функціоналу ARCHICAD 22 та при купівлі їх ви автоматично отримуєте технічну підтримку. Доступне придбання тимчасових ліцензій на 1, 3, 6 та 12 місяців. Пропозиція розповсюджується на локальні версії, ціна містить вартість ключа.

Використання тимчасових ліцензій ARCHICAD гарантує:

  • знижену вартість продукту
  • повний функціонал останньої актуальної версії
  • гнучке ліцензування
  • оперативну технічну підтримку БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ
Поява тимчасових ліцензій – це відповідь на запит наших користувачів, – прокоментував зміни у прайс-листі голова російського представництва GRAPHISOFT Єгор Кудріков. – Часто нашим замовникам необіхдно тимчасово збільшити кількість використовуваних ліцензій ARCHICAD – наприклад, для завершення великого проекту. Разом з тим ми не плануємо відмовлятися від постійних ліцензій, так як вважаємо їх найбільш зручним та вигідним варіантом ліцензування. Сьогодні ми пропонуємо немало варіантів придбання нашого продукту: постійні локальні або мережеві ліцензії, сервісні контракти, тимчасові ліцензії. Ми прислухаємося до побажань наших користувачів та намагаємося зробити роботу з ARCHICAD максимально комфортною.

Тимчасові ліцензії допомагають грамотно розпорядитися бюджетом при виконанні архітектурних проектів та знижують вхідну вартість при виконанні пілотних проектів.

Вартість аренди ліцензії на 1 місяць складає 206 євро за робоче місце. При замовленні мережевих ліцензій ціна збільшується пропорційно кількості робочих місць. Як і при покупці безстрокової стандартної ліцензії ARCHICAD ви купуєте поточну нову версію та можете працювати з попередніми. По закінченню терміна тимчасової ліцензії одразу або через період ви можете продовжити її або оновити до безстрокової ліцензії ARCHICAD.

У період з 16 липня до 15 вересня до замовлення тимчасових ліцензій терміном на 12 місяців буде додана знижка 30% та вартість складе 934 євро замість 1334 євро.