ARCHICAD 24 ПРЕЗЕНТУЄ ПЕРШУ ТЕСТОВУ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНУ ВЕРСІЮ JSON/PYTHON API

ARCHICAD 24 ПРЕЗЕНТУЄ ПЕРШУ ТЕСТОВУ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНУ ВЕРСІЮ JSON/PYTHON API

ARCHICAD 24 презентує першу тестову експериментальну версію JSON/Python API, скрипти якої можна використовувати для автоматизації рутинних процесів . Це закладає основу для запуску сценаріїв автоматизації та складних ланцюжків команд за межами ARCHICAD, використовуючи мови програмування вищого рівня.

Технологію засновано на стандартизованому форматі обміну даними JSON. В ній певні команди C++ поступово перекладаються для забезпечення нового рівня інтерфейсу програмування для ARCHICAD 24, що спрощує та пришвидшує роботу з редактором.

GRAPHISOFT CENTER Ukraine, авторизований дистриб’ютор продуктів GRAPHISOFT, пояснює, що автоматизація документації JSON як незалежного від мови програмування формату надає можливість використовувати безліч мов вищого рівня, таких як Python або Perl. При цьому для підтримки широкої бази користувачів створено обгортку та задокументувано доступні команди в Python. Для заохочення використання цієї технології на інтерфейсі ARCHICAD 24 введено «палітру Python», де сценарії такого формату можна імпортувати, запускати та керувати ними всередині ARCHICAD.

«Поки Python доступний для невеликої кількості команд, проте його появу в ARCHICAD 24 вже можна назвати прогресом. Програмування спрощує безліч процесів, дає більше можливостей для творчості та суттєво скорочує час роботи», — говорить Юрій Кривохатько, Technical Product Manager компанії GRAPHISOFT CENTER Ukraine.

GRAPHISOFT CENTER Ukraine — єдиний авторизований дистриб’ютор продуктів GRAPHISOFT з 2009-го року. Компанія має право поширювати програмні продукти GRAPHISOFT, а саме ARCHICAD та ARCHICAD STAR EDITION, BIMx і BIMx PRO, Atlantis Render і Atlantis Studio, MEP MODELLER та інші на теренах України та Азербайджану.