Як придбати

Зв’язатися з нами

Зв’яжіться з місцевим дистриб’ютором, щоб ознайомитися з комерційною пропозицією або замовити безкоштовну демонстрацію!

Зверніть увагу, що не всі варіанти ліцензій можуть бути доступними у вашій країні.

Комерційна ліцензія

 

Повна безстрокова ліцензія

Безстрокові ліцензії дають право на використання програмного забезпечення без обмежень часу. Обирайте цю ліцензію, якщо хочете бути впевненими, що у вас є безкомпромісний доступ до програмного забезпечення — незалежно від вашого фінансового стану.

Строкові ліцензії

Строкові ліцензії дають право на використання програмного забезпечення на різних умовах підписки та оренди. Виберіть цю ліцензію, якщо маєте намір керувати своїми грошовими потоками або якщо вам потрібне програмне забезпечення лише на обмежений період.

Навчальні ліцензії (EDU)

 

Досягніть успіхів у навчанні, обравши однорічну ліцензію, що дає доступ до повного функціонала, з можливістю поновлення на сторінці Educational Licenses («Навчальні ліцензії»). В оглядах плану та опублікованих макетах буде відображатися логотип Graphisoft. Викладачі й навчальні заклади також можуть безкоштовно завантажити Archicad! Активувати навчальну ліцензію.

Спробувати Archicad просто зараз

Пробна ліцензія

 

30-денна ліцензія на доступ до повного функціонала. Файли проєкту, створені за допомогою пробної ліцензії, можна відкрити лише на комп’ютері, на якому їх було створено. Продовжуйте працювати над своїм проєктом після придбання Archicad. Активувати пробну ліцензію.

Спробувати Archicad просто зараз