GRAPHISOFT

Компанія GRAPHISOFT® входить до складу концерну Nemetschek і займається розробкою програмного забезпечення для архітекторів. Революційна розробка у 1984 році започаткувала еру BIM (Building Information Modeling) – Інформаційного Моделювання Будівель. Компанія GRAPHISOFT сьогодні посідає перше місце серед найбільших розробників програмного забезпечення AEC CAD (Architecture Engineering and Construction CAD) світу.

Бути лідером компанії домогамає створення таких рішень як BIMcloudTM, EcoDesigner™ і BIMx®. Окрім своєї штаб-квартири в Будапешті, компанія відкрила 12 офісів в Сінгапурі, Китаї, Мексиці, Італії. ARCHICAD – флагманський продукт GRAPHISOFT – використовують більше 200 000 архітекторів планети, він поширюється у 80 країнах на 25 мовах. З 2007 року компанія GRAPHISOFT входить до складу концерну Nemetschek Group.

Конкурентна перевага компанії GRAPHISOFT – інвестування у вражаючий кампус на півночі Будапешту, відомого тепер як парк GRAPHISOFT. Глобальна штаб-квартина фірми є домівкою й для численних технологічних підприємств, серед яких Microsoft, SAP и Canon.