ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ПАРАМЕТРИЧНИХ ОБ’ЄКТІВ PARAM-O ВЖЕ ДОСТУПНИЙ В ARCHICAD 24

ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ПАРАМЕТРИЧНИХ ОБ’ЄКТІВ PARAM-O ВЖЕ ДОСТУПНИЙ В ARCHICAD 24

Програма для автоматизованого процесу розроблення моделей споруд ARCHICAD 24 отримала можливості PARAM-O — інструменту для моделювання параметричних об’єктів. Відтепер користувачі зможуть проєктувати в графічному інтерфейсі, а PARAM-O потім збереже роботу як звичайний об’єкт ARCHICAD у вбудованій бібліотеці.

Особливість інструменту в тому, що його програмний інтерфейс на основі нодів надає можливість моделювати параметричні об’єкти, використовуючи не стандартний блокнот із кодом GDL (програмна мова ARCHICAD), а блоки функцій (ноди). Graphisoft Center Ukraine, авторизований дистриб’ютор продуктів GRAPHISOFT, додає, що створені таким чином об’єкти відображатимуться і працюватимуть навіть в тих ARCHICAD, де PARAM-O не встановлено.

«Насправді PARAM-O користується дуже малий відсоток фахівців. Проте поява інструменту в ARCHICAD 24 значно спрощує їхню роботу, що загалом позитивно впливає на популярність програми в Україні», — говорить Юрій Кривохатько, Technical Product Manager компанії Graphisoft Center Ukraine.

Graphisoft Center Ukraine — єдиний авторизований дистриб’ютор продуктів GRAPHISOFT з 2009-го року. Компанія має право поширювати програмні продукти GRAPHISOFT, а саме ARCHICAD та ARCHICAD STAR EDITION, BIMx і BIMx PRO, Atlantis Render і Atlantis Studio, MEP MODELLER та інші на теренах України та Азербайджану.

Завантажити цей тул собі: https://graphisoft.com/downloads/param-o