ПРОГРАМНИЙ ПАКЕТ ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ ARCHICAD 24 ОТРИМАВ УКРАЇНОМОВНУ ЛОКАЛІЗАЦІЮ

ПРОГРАМНИЙ ПАКЕТ ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ ARCHICAD 24 ОТРИМАВ УКРАЇНОМОВНУ ЛОКАЛІЗАЦІЮ

Програма для автоматизованого процесу розроблення моделей споруд ARCHICAD 24 отримала українську локалізацію. Це вже друга ітерація перекладу цього, 2020-го, року. Завдяки локалізації вітчизняні архітектори матимуть усі перекладені реквізити українською мовою. Це спрощує процес адаптування функціоналу програми для локальних задач та української вітчизняної бази й клієнтів.

Graphisoft Center Ukraine, авторизований дистриб’ютор продуктів GRAPHISOFT і розробник локалізації, повідомляє, що нині переклад частковий. Всі мейни вже україномовні, а бібліотеки та реквізити поки прописано англійською. Пов’язано це з тим, що переклад відбувався з англійської, а не російської мови, аби досягти більш точного значення кожного терміну. 23 листопада Graphisoft Center Ukraine випустив у світ новий переклад софту. Окрім того, компанія повідомляє, що продовжує підтримувати україномовний ARCHICAD 23.

Необхідність в локалізації з’явилася тоді, коли в Україні збільшилася кількість ліцензійних користувачів. Graphisoft Center Ukraine також додає, що каталізатором процесу стали й прохання щодо необхідності впровадження в програмі української мови від тих, хто працює з програмою.

Нині вітчизняні архітектори вже мають можливість користуватися частково перекладеною версією. Так, певні системні параметри, наприклад, «Поверх» чи «Покриття», що в англомовному варіанті зазначено як «Stories» чи «Surface», виводяться у специфікаціях та інформації про проєкт, а під час публікації BIMx в інформації про елементи саме українською. Розробники пояснюють, що такого результату дуже складно досягти вручну. Також Graphisoft Center Ukraine просить тих, хто вже активно користується локалізованим ARCHICAD 24, фіксувати некоректний переклад і повідомляти про нього на пошту розробників, пропонуючи власні варіанти позначення термінів.

«Українську локалізацію потрібно берегти та розвивати. Тоді нам разом вдасться створити продукт, якого й досі немає на вітчизняному ринку», — говорить Юрій Кривохатько, Technical Product Manager компанії Graphisoft Center Ukraine.

Graphisoft Center Ukraine — єдиний авторизований дистриб’ютор продуктів GRAPHISOFT з 2009-го року. Компанія має право поширювати програмні продукти GRAPHISOFT, а саме ARCHICAD та ARCHICAD STAR EDITION, BIMx і BIMx PRO, Atlantis Render і Atlantis Studio, MEP MODELLER та інші на теренах України та Азербайджану.