День Архітектури у Києві

Loading Заходи

07 Листопад Wednesday @ 09:00 - 18:35

День Архітектури у Києві

Детальніше

 • Початок:
  Листопад 7 @ 09:00
 • Кінець:
  Листопад 7 @ 18:35
 • Категорія:

Організатор

GRAPHISOFT | BAKOTECH FOR ARCHITECTS

Місце

Конференц-хол ДЕПО

 • DEPO Conference Hall, Antonovycha St, 52, Kyiv, Ukraine
  Киев, Украина
  + Google Map

ПРО ЗАХІД

День Архітектури у Києві – масштабна архітектурна конференція, присвячена до Всесвітнього дня архітектури. Цей захід для всіх, хто любить архітектуру, мріє про єдиний ВІМ-стандарт в Україні та не уявляє створення своїх найкращих проектів без використання ARCHICAD.

Крім презентації нової версії ARCHICAD 22, у цьому році День Архітектури буде присвячений глибокому зануренню у світ провідних ВІМ-технологій. Учасники отримають шалену дозу ВІМ-новин з усього світу. Для цього були спеціально запрошені найкращі експерти GRAPHISOFT з Угорщини, Нідерландів та Росії – спецалісти ВІМ-проектування найвищого рівня, які радо поділяться своїми знаннями та досвідом, введуть у курс справи та не залишать байдужими до ВІМ. Для спілкування з ними буде організована спеціальна зона Meeting Point – саме там можна буде зустріти усіх спікерів та поспілкуватися з ними під час перерв.

Серед найочікуваніших доповідей – виступ Юрія Кривохатько, БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ, підчас якого буде проанонсована та показана спеціально організована платформа по обміну досвідом на основі технології BIMcloud. Саме на конференції буде вперше надано лінк реєстрації та доступу до платформи!

У перервах конференції будуть також працювати демо-стенди ARCHICAD, EPSON та ALLBAU. На демо-стенді ARCHICAD у всіх бажаючих буде можливість:

 • на власному досвіді протестувати додаток ВІМх для демонстрації архітектурних проектів на будь-яких пристроях з використанням VR-окулярів
 • детальніше ознайомитися з новим функціоналом ARCHICAD 22
 • поспілкуватися з офіційними представниками GRAPHISOFT
 • висловити побажання щодо покращення продуктів та дізнатися про подальші плани.

На демо-стенді EPSON буде працювати у програмі ARCHICAD технічний ВІМ-менеджер продуктів GRAPHISOFT компанії БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ, використовуючи інтерактивну дошку нашого партнера. Юрій Кривохатько із задоволенням прокоментує особливості впровадження ВІМ-підходу в українських компаніях, а також відповість на усі питання про анонсовану на заході платформу по обміну досвідом між архітекторами-практиками.

Щоб у всіх учасників була можливість підняти актуальну для себе проблему у розрізі архітектури, наприкінці заходу відбудеться сесія Відкритий мікрофон. Кожен, хто раніше залишив своє запитання на спеціальній дошці, отримає одразу декілька експрес-варіантів його рішення від представників GRAPHISOFT та усіх присутніх колег-архітекторів.

Приєднуйтеся до ВІМ-культури разом з ARCHICAD від GRAPHISOFT – реєструйтеся на захід!

Умови участі

Кількість місць обмежена. Організатори залишають за собою право відмови у реєстрації. Дякуємо за розуміння!

Спеціальні гості

Спеціальними гостями заходу у цьому році будуть Роб Руф, менеджер Open BIM у головному офісі GRAPHISOFT, Сабольч Міко, ВІМ-консультант GRAPHISOFT та Кирило Кондратєнков, провідний продакт-менеджер у російському представництві GRAPHISOFT. Теми їхніх доповідей будуть присвячені нагальній проблемі впровадження, навчання та використання ВІМ-підходу у сучасних реаліях.

Роб Руф

менеджер Open BIM у головному офісі GRAPHISOFT

Роб Руф, також відомий як ВІМ-капітан із Роттердаму, є менеджером програм Open BIM у головному офісі GRAPHISOFT.

На сьогоднішний день Роб керує програмою Open BIM у GRAPHISOFT та приділяє багато часу, допомагаючи buildingSMART будівельній індустрії на її шляху навчання недвозначній мові Open BIM.

Роб має 25 років досвіду роботи з ВІМ.

ТЕМА

Роб намагатиметься розвіяти всі міфи та упереждення, пов’язані з ВІМ, а також простою та зрозумілою мовою пояснить специфіку взаємодії з OPEN BIM у своєму докладі “ЧОМУ це працює?”

Кирилл Кондратєнков

ведучий продакт-менеджер GRAPHISOFT

Кирило отримав вищу освіту з кваліфікацією – інженер. З 2008 і понині займає посаду провідного продакт-менеджера у російському представництві GRAPHISOFT. У його основні обов’язки входить локалізація, розвиток програмних продуктів GRAPHISOFT, збір побажань від користувачів, постановка задач розробникам, технічна підтримка користувачів. Кирило також відповідальний за регулярне проведення тренінгів для партнерів та головних клієнтів.

ТЕМА

Кирило зробить докладний огляд ARCHICAD 22, продемонструє у роботі новинку програми – рівні деталізації проекту, а також розповість про оновлений механізм проектування фасадів. З другої частини його докладу можна буде дізнатися про можливості спільного архітектурного проектування за допомогою додатка ВІМх та BIMcloud – унікальної мехнологіх доступу до даних ВІМ-моделі з мобільних пристроїв.

Микола Землянський

продакт-менеджер GRAPHISOFT

Отримав вищу освіту (МСГУ), спеціалізація – інженер-системотехнік. На даний момент продовжує навчання МВА в університеті Кінгстона (Лондон) та Російській академії народного господарства та державної служби (РАНГіДС) за напрямком статегічний менеджмент. З 2015 року займає посаду продакт-менеджера у компанії GRAPHISOFT SE.
Займається розвитком та адаптацією програмних продуктів компанії GRAPHISOFT, постановкою задач розробникам, підтримкою користувацьких сервісних контрактів, проводить тренінги для партнерів та працює з користувачами.

ТЕМА

Микола продовжить та доповнить докладний огляд ARCHICAD 22, продемонструє найбільш значущі оновлення програми: як працює параметричний редактор профілів, умови правильного експорту файлів у IFC-формат; можливість робити розрахунки за допомогою Формул У Значеннях Властивостей, а також оновлений механізм прорахунку 2D-графіки.

Сабольч Міко

BIM-консультант у GRAPHISOFT

Навчався Архітектурній інженерії у Політехнічному Університеті Будапешту. Підчас навчання працював в архітектурних бюро як конструктором, так і технічним консультантом на будівельних майданчиках. Кар’єру у GRAPHISOFT почав як спеціаліст техпідтримки, спеціалізуючись на питаннях ВІМ та ВІМ-координування. 5 місяців пропрацював у Великобританії ВІМ-консультантом та інженером підтримки для клієнтів GRAPHISOFT. На даний момент є частиною навчальної та сертифікуючої команди у Будапешті, розробляє тренінги та учбові матеріали, базуючись на користувацькому досвіді.

ТЕМА

Міко розповість да докладно пояснить, як ARCHICAD взаємодіє з Solibri, BIMcollab, dRoufus, Bluebeam, Rhino Grasshopper ARCHICAD Live Connection. Не залишить і тему комунікації архітектора, конструктора, будівельника та інженера у середовищі ARCHICAD.

ПРОГРАМА

9:00 – 10:00

РЕЄСТРАЦІЯ

10:00 – 10:15

Вступне слово

10:15 – 11:05

ARCHIСAD 22 – BIM всередині та ззовні

Презентація найбільш важливих оновлень ARCHICAD 22 (проектування фасадів, формули у значеннях властивостей, параметричний редактор профілів, експорт у IFC).
BIMcloud – Teamwork для архітекторів
BIMx: технологія доступа до данних ВІМ-моделі з мобільних пристроїв.

Кирило Кондратєнков

провідний продакт-менеджер, GRAPHISOFT

Микола Землянський

продакт-менеджер, GRAPHISOFT
(Росія)

11:05 – 11:50

OPEN BIM працює! (на англ. мові) *

Роб розповість, як працює OPEN BIM, використовуючи у своєму докладі реальні приклади впровадження ВІМ-підходу та зробить розгорнутий огляд історій успіху. Не залишить без уваги і підводні камені ВІМ, спростує ряд частих упереджень про ВІМ та OPEN BIM.

Роб Руф

менеджер Open BIM, GRAPHISOFT HQ
(Нідерланди)

11:50 – 12:20

ПЕРЕРВА

12:20 – 12:50

ВІМ проектування в Україні на рівні держави: реалії, виклики, перспективи

Скільки коштів втрачає держбюджет України через неінтегрованість? Де ми на ВІМ-мапі світу? Що входить у дежавні плани стосовно ВІМ? За яких умов ВІМ з’явиться у нормативній базі України?

Віталій Грусевич

виконавчий директор, Конфедерація будівельників України
(Україна)

12:50 – 13:20

BIM-менеджмент

Про проблематику переходу з CAD на BIM
Олег Блонський
ВІМ-менеджер, ВІР РМ
(Україна)

13:20 – 14:05

Комунікація в BIMx (на англ. мові) *

Сабольч розповість та докладко пояснить, як ARCHICAD взаємодіє з SOLIBRI, BIMCOLLAB, DROUFUS, BLUEBEAM; ЗВ’ЯЗКУ RHINO-GRASSHOPPER-ARCHICAD LIVE CONNECTION. Ознайомить з BIMX LAB та його можливостями. Висвітить проблему комунікації архітектора, конструктора, інженера та будівельника в ARCHICAD.

Сабольч Міко

BIM-консультант, GRAPHISOFT
(Угорщина)

14:05 – 15:05

ОБІД

15:05 – 15:35

Валідація моделей

Як постійно перевіряти себе, сусіда зправа та не з’їхати з глузду. Автоматизація перевірки моделей у середовищі ARCHICAD

Ігор Юрасов

ВІМ-менеджер, АРХІМАТИКА
(Україна)

15:35 – 16:05

OpenBIM with Allplan. Проект від ескізу до робочої документації по ДБН та ДСТУ

Демонстрація взаємодії при проектуванні різних розділів у концепції OPEN BIM та конструкторського розділу в ALLPLAN та локалізація ALLPLAN від нормативні вимоги України.

Андрій Баранецький
провідний спеціаліст САПР, Allbau
(Україна)

16:05 – 16:50

BIMcloud та Служби підтримки

Особливості ліцензування, тех. Підтримка, сервіси для ліцензійних користувачів та можливості комерційної версії BIMcloud. Анонс нового сервісу у вигляді загальнодоступної платформи BIMcloud від БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ з декількома реальними проектами.

Юрій Кривохатько

технічний BIM-менеджер продуктів GRAPHISOFT, БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ
(Україна)

16:50 – 17:50

Сесія Відкритий мікрофон

Відповіді на запитання аудиторії

Модератор – Єгор Кудріков

голова представництва GRAPHISOFT у Росії та СНД, GRAPHISOFT
(Росія)

17:50 – 18:35

ФУРШЕТ

*Для англомовних докладів буде надано синхронний переклад. Усі бажаючі зможуть отримати навушники для прослуховування перекладу перед початком конференції у головній залі.

ПАРТНЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ

ІНФО-ПАРТНЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ

РЕЄСТРАЦІЯ

  Имя*

  Фамилия*

  Должность*

  Компания*

  Сайт/соцсеть компании*

  Корпоративный e-mail* (для подтверждения регистрации)

  Телефон* (с кодом страны, города)


   

  [recaptcha size:normal]

   

   

  Захід буде цікавим для

  • практикуючим архітекторам та дизайнерам інтер’єру,
  • архітектурним майстерням та конструкторським бюро,
  • ВІМ-менеджерам,
  • проектним інститутам,
  • девелоперським та будівельним компаніям.

  Умови участі

  Безкоштовно за умови обов’язкової реєстрації та підтвердження від організаторів.

  Кількість місць обмежена. Організатори залишають за собою право відмови у реєстрації. Дякуємо за розуміння!

  Сторінка заходу на Facebook

  Щоб слідкувати за новинами заходу, будь ласка, підписуйтеся на сторінку конференції у Facebook.