Досліджуйте ARCHICAD на прикладах реальних ВІМ-проектів на базі BIMcloud

Досліджуйте ARCHICAD на прикладах реальних ВІМ-проектів на базі BIMcloud

У всіх користувачів ARCHICAD з’явиться можливість досліджувати програму на прикладі реальних проектів та ділитися власними корисними об’єктами. Це відбуватиметься на базі BIM Cloud – відкритого сервера з розширеним функціоналом для ліцензійних користувачів із сервіс-контрактом.

Так, можна буде переглядати виконані BIM-проекти в ARCHICAD по різних категоріях: котедж, готель, інтер’єр, публічний простір та ін. Фактично, це буде платформа для архітекторів-практиків з можливістю завантажувати файли із сервера чи на сервер, досліджувати програму зсередини на основі виконаних об’єктів, що дасть змогу переймати досвід і рости в напрямку BIM-проектування.

Після проходження реєстрації платформу можна використовувати у якості збірника-довідника виконаних BIM-проектів. Всі зареєстровані користувачі матимуть можливість:

  • ознайомитися із шаблонами різних компаній
  • подивитися на якість і деталізацію моделей
  • побачити, як ведеться документація на різних стадіях проектування, які для цього використані об’єкти, анотації та ін.
  • переглянути, як влаштований проект всередині
  • подивитися організацію структури файлу, найменування файлів, організацію карти видів, карти макетів, публікацій та організацію реквізитів проекту

та багато іншого.

Згодом також планується розширити можливості платформи, зокрема можна буде зайти на сервер і попрацювати із реальними прикладами використання того чи іншого інструменту. На даний момент усі переваги сервісу є доступними тільки для користувачів з України. В подальшому планується підключити такі країни як Азербайджан, Республіка Білорусь та Вірменія.

Для користування усіма перевагами платформи необхідно пройти реєстрацію, підтвердити свої наміри і отримати тестовий гостьовий аккаунт на сервер з ARCHICAD 22. Ліцензійним користувачам із cервіс-контактом будуть надаватися додаткові сервіси, детальніше про які ми будемо сповіщати в процесі.

Якщо у вас вже є проект чи корисний бібліотечний об’єкт, ви можете надіслати його нам на info@graphisoft.com.ua з темою листа «BIM платформа». Ми проведемо валідацію моделі і вивантажимо її у спільний доступ. Давайте обмінюватися досвідом!

Для українських користувачів анонс платформи відбувся 7 листопада 2018 року підчас конференції День Архітектури у Києві.

Анонс платформи для користувачів Азербайджану, умови доступу та лінк для реєстрації будуть представлені на семінарі “ВІМ-технології для сучасного архітектора” 23 січня 2019 підчас докладу Юрія Кривохатько, технічного ВІМ-менеджера продуктів GRAPHISOFT, “BIMcloud та Служби підтримки” о 12.00.

Про стандартний функціонал BIMcloud та його можливості читайте на нашому сайті та на сайті GRAPHISOFT.

Увага: наразі, платформа працює в режимі тестування і поки що важко спрогнозувати її роботу після одночасного підключення десятків користувачів. Заздалегідь просимо вибачення за можливі незручності. Про всі можливі технічні проблеми з підключенням просимо писати на info@graphisoft.com.ua.