Cтарт продажу російськомовної версії ARCHICAD 22

Cтарт продажу російськомовної версії ARCHICAD 22

30 червня 2018 компанія GRAPHISOFT®, лідер у виробництві ВІМ-рішень для архітекторів та дизайнерів, анонсує вихід російськомовної версії ARCHICAD® 22. ARCHICAD 22 – це новий рівень у розробці та створенні документації фасадів будівель. Нова версія програми містить багато корисних оновлень, які доможуть вам швидше та зручніше моделювати та керувати інформацією.

Версія на російській мові містить локальні бібліотечні елементи, розроблені спеціально для ринків СНД, налаштовані формати оформлення креслень та таблиці за СНІПами, наприклад: новий маркер розрізу, виноску складу конструкцій, маркер деталі. Крім того версія містить розширення Паспорт Квартири, яке дозволяє поєднувати декілька зон у квартиру та виводити дані у загальну таблицю.

Електорнна поставка дистрибутивів ARCHICAD 22 та BIM Server починається з 30 червня 2018 року.

Ознайомитися з повним списком нових можливостей ARCHICAD 22.

Перейти до сторінки завантажень.

Відгуки користувачів, що приймали участь у тестуванні бета-версії ARCHICAD 22

Коли заглибились у суть і зрозуміли значення змін для командної роботи над інформаційною моделлю будівлі, знайшли поле для оптимізації старих процесів на рівні з новими інструментами, стало очевидним – тепер все значно краще! Наступний величезний крок у якості ВІМ!– Сергій Громов, головний архітектор проекту, АБ SPEECH
Нова версія сподобалась перш за все тим, що дозволяє зменшити час роботи над проектом. Зведені до мінімуму зайві дії з інтерфейсом, оптимізована робота звичних інструментів. Додані нові функції, яких дуже невистачало. Дуже потрібні були Формули, що з’явилися– Денис Головкін, провідний архітектор АБ «SPEECH»
Помітно, що продукт все більше і більше розвивається, надаючи змогу архітекторам створювати неповторні проекти. Приємно, що GRAPHISOFT постійно знаходить/ пропонує/ розробляє нові технології для моделювання складних елементів, спрощує процес проектування та при цьому не забуває вдосконалювати функції інструментів, що вже існують, доводячи їх до деякого ідеалу– Віталіна Балашенкова, технічний спеціаліст «Нанософт»

Проектування фасадів

Функція створення навісних стін існує давно, але дуже вразила можливість на стадії концепції швидко створювати оригінальні та складні фасадні рішення зі скла. Швидко вносити корективи й відразу отримувати модель для візуалізації. У майбутніх проектах цей інструмент дозволить істотно скоротити час розробки фасадів– Денис Головкін, провідний архітектор АБ «SPEECH»
Інструмент Навісна Стіна залишився таким же насиченим, як і раніше, але став більш логічним та гнучким. Тепер розміщення навісної стіни можна налаштовувати одразу у параметрах: у кожного класу рам можна налаштувати параметри на одній сторінці, бачачи, по-перше, загальну схему навісної стіни, а, по-друге, тип обраної рами. Правильно налаштовані нові варіанти розподілення зразків, на мій погляд, дозволяють користувачеві точніше змоделювати потрібну форму сітки навісної стіни. Варто підкреслити, що нові можливості графічного налаштування зразків у діалозі параметрів навісної стіни також вдуже спрощують моделювання сітки. Дуже зручка у роботі й інша можливість: налаштований зразок у параметрах навісної стіни можна з легкістю перевизначити у 3D-вигляді. Змінивши створений зразок у 3D, програма моментально перемалює усю схему: будуть коректно відображені усі рами та панелі– Віталіна Балашенкова, технічний спеціаліст «Нанософт»

Формули у значеннях Властивостей

Формули у значеннях властивостей відкривають великі можливості для підрахнунку числових параметрів проекту. Раніше доводилося використовувати допоміжні плагіни та елекронні таблиці Excel. Тепер з’явилася можливість помножувати проектні площі на коефіцієнти за допомогою формул у ARCHICAD, що дозволяє завжди мати поруч (в інтерактивному каталозі) актуальні техніко-економічні показники.– Денис Головкін, провідний архітектор АБ «SPEECH»
Це дійсно проривне нововведення! Формули (або, точніше, вирази, оскільки вони відносяться не тільки до цифрових, а й до логічних та текстових операцій) відкривають безмежні можливості автоматизації параметрів елементів – від можливості інтерактивної демонстрації кута нахилу крівлі у % до автонайменування вікон та дверей за ГОСТ– Єгор Захаров, головний архітектор проекта ЗАТ Інститут «ПИРС»
В ARCHICAD 22 з’явилося ще одне довгоочікуване нововведення, яке може автоматизувати розрахунки вручну. Базуючись на одному правильно створеному логічному виразі програма автоматично підрахує, скажемо, кількість цеглин, необхідну для будівництва даної стіни. Налаштувавши потрібні вирази та додавши їх значення до елементів, можна передати дані властивостей у коштористі програми– Віталіна Балашенкова, технічний спеціаліст «Нанософт»

Параметричний Редактор профілів

Нові можливості дозволяють позбутися великого списку профілів та забезпечують більше гнучкості у роботі з багатошаровими складними конструкціями– Сергій Громов, головний архітектор проекту, АБ SPEECH
В ARCHICAD 22 за допомогою модифікаторів розтягування з’явилася можливість змінювати профілі у вікні плану та розрізу, що виявилося дуже зручним. У проектах багато елементів, створених профілем, на стадії концепції профілі цих елементів можуть змінюватися декілька разів на день– Денис Головкін, провідний архітектор АБ «SPEECH»
З кожною версією у ARCHICAD з’являється все більше і більше можливостей параметризації. У ARCHICAD 22 правильне налаштування параметризації профілів стін, балок та колон дозволяє не замислюватися при створенні багатьох схожих профілів, що мають незначні відмінності. Зручно ще й те, що значення таких модифікаторів можна використовувати і у виносках, і в інтерактивних каталогах, і у властивостях, які містять логічні вирази – приємний бонус до переходу на ARCHICAD 22– Віталіна Балашенкова, технічний спеціаліст «Нанософт»

Переопрацьований Менеджер Реквізитів

Довгоочікувана зміна, що полегшує загальну підготовку та координацію у командному проекті. Контроль тепер в одному вікні. Економія часу. Мені здається, дуже зручно– Сергій Громов, головний архітектор проекту, АБ SPEECH

Автоматичне резервування елементів у Teamwork

Робота у командному файлі стала більш простою та швидкою, що особливо помітно у великих проектах з величезною кількістю елементів– Сергій Громов, головний архітектор проекту, АБ SPEECH
В ARCHICAD 22 сподобалась можливість не втрачаючи часу автоматично резервувати елементи у проекті; звернення до серверу відбувається дуже швидко, навіть через Інтернет. Функція автоматичного резервування, на мій погляд, значно скорочує роботу над проектом, особливо коли елементи резервуються поступово та по одному– Денис Головкін, провідний архітектор АБ «SPEECH»

Продуктивність

В ARCHICAD 22 при роботі з елементами проекту у проекції фасаду та розрізу (наприклад при зміщенні вікон на всіх поверхах на задане значення) дійсно спостерігається приріст ефективності майже у два рази порівняно з ARCHICAD 21– Денис Головкін, провідний архітектор АБ «SPEECH»

ПРО GRAPHISOFT

Компанія GRAPHISOFT® в 1984 році здійснила BIM -революцію, розробивши ARCHICAD® — перше в індустрії САПР BIM-рішення для архітекторів. GRAPHISOFT продовжує бути лідером на ринку архітектурного програмного забезпечення, створюючи такі інноваційні продукти, як BIMcloud™ — перше в світі рішення, спрямоване на організацію спільного BIM-проектування в режимі реального часу, EcoDesigner™ — перший в світі повністю інтегрований додаток, призначений для енергетичного моделювання та оцінки енергоефективності будівель, і BIMx® — лідируючий мобільний додаток для демонстрації та презентації BIM-моделей. З 2007 року компанія GRAPHISOFT входить до складу концерну Nemetschek Group .