Дивіться відео з 7-ї конференції GRAPHISOFT

Дивіться відео з 7-ї конференції GRAPHISOFT

Компанія GRAPHISOFT®, світовий лідер у сфері інформаційного моделювання будівель (BIM) і міжнародний розробник BIM-рішень для архітекторів, провела у Будапешті сьому глобальну конференцію ключових користувачів (Key Client Conference – KCC). Конференція об’єднала 400 архітекторів з усього світу.

GRAPHISOFT KCC 2018 - Review

Головною подією KCC 2018 стала пряма онлайн-трансляція світової прем’єри ARCHICAD®22. Найновіша версія BIM-рішення GRAPHISOFT, яке має багато нагород це новий рівень розробки фасадів будівель і створення проектної документації. Крім того, ARCHICAD 22 містить безліч важливих удосконалень у сфері моделювання, управління інформацією та 2D-продуктивності. Фахівці провідних архітектурних компаній представили зразки кращих практик і запропонували своє бачення майбутнього BIM у своїх країнах та за їхніми межами. Записи виступів доступні нижче:

Світова прем'єра ARCHICAD 22

Heinrich Degelo - Degelo Architekten, Швейцарія

Michael Lohmann - Delugan Meissl Architects, Австрія

Eero Lunden - Lundén, Фінляндія

Bjorn Erik Lie & Steen Sunesen - Link Arkitektur, Норвегія

Ana Matic - Penoyre & Prasad, Великобританія

Abelardo M. Tolentino Jr. - AIDEA, Філіппіни

Marko Dabrović - Studio 3LHD, Хорватія

Vitali Krestianchik & Elena Myznikova - TPO Pride, РФ

Chad Oppenheim - Oppenheim Architecture, США

KCC це кульмінація всього, над чим ми працюємо напротязі року. Зустрічі з нашими користувачами, знайомство з їхніми ідеями про спільний рух вперед сповнюють нас почуттям законної гордості. Ми вже працюємо над наступною KCC та дуже чекаємо яскравих виступів кращих архітекторів світу– коментує результати конференції Акош Пфеметер (Ákos Pfemeter), віце-президент з маркетингу GRAPHISOFT

ПРО GRAPHISOFT

Компанія GRAPHISOFT® в 1984 році здійснила BIM -революцію, розробивши ARCHICAD® — перше в індустрії САПР BIM-рішення для архітекторів. GRAPHISOFT продовжує бути лідером на ринку архітектурного програмного забезпечення, створюючи такі інноваційні продукти, як BIMcloud™ — перше в світі рішення, спрямоване на організацію спільного BIM-проектування в режимі реального часу, EcoDesigner™ — перший в світі повністю інтегрований додаток, призначений для енергетичного моделювання та оцінки енергоефективності будівель, і BIMx® — лідируючий мобільний додаток для демонстрації та презентації BIM-моделей. З 2007 року компанія GRAPHISOFT входить до складу концерну Nemetschek Group .