Створюйте GDL-об’єкти з Library Part Maker 22 від GRAPHISOFT

Створюйте GDL-об’єкти з Library Part Maker 22 від GRAPHISOFT

Library Part Maker 22 (LPM) — це нова версія розширення ARCHICAD, яке спрощує створення користувацьких GDL-об’єктів. Це — інтерактивний інструмент розробки бібліотечних елементів, що не вимагає спеціальних навичок GDL-програмування.

У Library Part Maker значну увагу приділено інформаційній частині BIM (Building Information Modeling), що відповідає галузевим стандартам. У даному розширенні застосовується спеціальний підхід до роботи з даними, що ніяк не обмежує свободу творчості, оскільки основна мета GRAPHISOFT — забезпечити архітекторів можливістю реалізовувати будь-які ідеї у віртуальному просторі.

Основні можливості Library Part Maker:

 • Спрощене створення деталізованих бібліотечних елементів ARCHICAD: Загальних Об’єктів, Дверей, Вікон, Світлових Люків, Світильників, МЕР-елементів (цілком сумісних із Бібліотекою МЕР 22 та GRAPHISOFT MEP Modeler). Зазначимо, що МЕР Modeler – це розширення ARCHICAD, для використання якого необхідно мати окрему ліцензію.
 • Швидке створення залежних від масштабу 2D-символів та варіантів 3D-відображення: Рівень Деталізації враховує різні способи оформлення документації та демонстрації моделі при ВІМ-проектуванні.
 • Можливість налаштування Схем Властивостей бібліотечних елементів відповідно до національних стандартів.
 • Можливість додавати інформацію, що використовується у ВІМ-моделях: імпорт даних із електронних таблиць “одним кліком”, налаштування об’єму даних, що надсилаються, та робота з ними на основі Шаблонів Даних.

Розширення доступне для використання в Навчальній та Ознайомчій версіях ARCHICAD. Власники комерційних ліцензій можуть використовувати розширення тільки за наявності Сервісного Контракту.

Сервісний Контракт GRAPHISOFT – це зручний спосіб отримати доступ до експертної технічної підтримки та консультацій безпосередньо від виробника. Послуга надає доступ до ексклюзивних інструментів, розширень, додаткового контенту, а також знижок на продукти та послуги GRAPHISOFT.

Сервісний Контракт забезпечує:

 • Безкоштовне оновлення ARCHICAD протягом терміну дії Сервісного Контракту
 • Знижку на додаткові розширення
 • Привілейовану технічну підтримку
 • Щорічне дистанційне навчання щодо можливостей нових версій ARCHICAD
 • Додаткову інформаційну розсилку: технічні статті, приклади використання та ін.
 • Спрощену процедуру заміни ключів захисту
 • Доступ до ексклюзивного додаткового контенту

Бажаєте дізнатися, як отримати Сервісний Контракт? Зв’яжіться з нашим технічним спеціалістом: напишіть на нашу електронну адресу Info@graphisoft.com.ua або зателефонуйте за номером +38 044 359 0909 та отримайте вичерпну інформацію з питань Сервісного Контракту та продуктів GRAPHISOFT.

ПРО GRAPHISOFT

Компанія GRAPHISOFT® в 1984 році здійснила BIM-революцію, розробивши ARCHICAD® — перше в індустрії САПР BIM-рішення для архітекторів. GRAPHISOFT продовжує бути лідером на ринку архітектурного програмного забезпечення, створюючи такі інноваційні продукти, як BIMcloud™ — перше в світі рішення, спрямоване на організацію спільного BIM-проектування в режимі реального часу, EcoDesigner™ — перший в світі повністю інтегрований додаток, призначений для енергетичного моделювання та оцінки енергоефективності будівель, і BIMx®— лідируючий мобільний додаток для демонстрації та презентації BIM-моделей. З 2007 року компанія GRAPHISOFT входить до складу концерну Nemetschek Group.