БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ організувала першу українську енциклопедію ВІМ-проектів

БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ організувала першу українську енциклопедію ВІМ-проектів

Відтепер усі користувачі ARCHICAD можуть вільно досліджувати програму на прикладі реальних проектів та ділитися власними корисними об’єктами на базі BIMcloud — відкритого сервісу із розширеним функціоналом

BIM SERVER Ukraine

Для українських користувачів ARCHICAD компанія БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ організувала локальний BIM SERVER Ukraine на базі BIMcloud.

Це — вільна та доступна кожному платформа для обміну знаннями та досвідом, де кожен охочий може ділитися власними напрацюваннями, а також вчитися на проектах колег! 95% документації — інтерактивна, тобто базується на Інформаційній моделі будівлі з автоматичним оновленням креслень і підрахунків будівельних матеріалів.

Діліться власними напрацюваннями та навчайтеся на досвіді колег

Платформу можна використовувати і в якості довідника виконаних BIM-проектів: проекти, завантажені на BIM SERVER Ukraine, відкриті та доступні для перегляду всім учасникам сервісу. Ви можете дивитися, як зі складними завданнями справлялися колеги, запозичуючи їхній досвід та аналізуючи свій.

В усіх зареєстрованих користувачів буде можливість:

 • Ознайомитись із шаблонами різних компаній
 • Оцінити якість і деталізацію моделей
 • Подивитись, як ведеться документація на різних стадіях проектування, які для цього були використані об’єкти, анотації і т.д.
 • Побачити, як виглядає проект зсередини
 • Простежити організацію структури файлу, найменування файлів, організацію карти видів, карти макетів, публікацій та організацію реквізитів проекту

та багато іншого.

Ми підготували ґрунт і завантажили кілька цікавих напрацювань:

 • Житловий інтер’єр, 120м2, АІ-Р (Архітектурні інтер’єри, Робоча документація).
  BOG-C00-AI-INC-UA.
 • Проект котеджу, 420м2 +, АР-Р (Архітектурні рішення, Робоча документація).
  LEB-C00-000-A-INC-UA;
 • Реконструкція фасадів готелю, АР-Е (Архітектурні рішення, Ескіз, 6 варіантів фасаду, Cinerernder).
  F26-D00-000-A-INC

Процес вивантаження моделей на платформу простий та зрозумілий кожному, також потрібно буде заповнити коротку довідку про проект, після чого проект буде відправлений на модерацію. Якщо було дотримано усі вимоги, ваш проект з’явиться у бібліотеці проектів, відкритий для доступу усім користувачам BIM SERVER Ukraine.

Coming soon. Детальна інформація про вимоги до проекту.

Вже готові спробувати свої сили і хочете поглянути на проекти колег зсередини? Залишився останній крок, і всесвіт BIM-проектів, що постійно розширюється — у ваших руках.

Хочу отримати доступ!

Хочете долучитись до сервісу? Для цього достатньо просто зареєструватися — і BIM SERVER Ukraine відкритий для вас!

Щоб отримати доступ, заповніть коротку анкету, вкажіть свої ім’я, прізвище, а також контактні дані: телефон та електронну пошту, на яку буде відправлено пароль для входу в обліковий запис.
Зверніть увагу: краще вказувати корпоративну пошту, якщо така є, щоб не втратити лист-підтвердження і гарантовано отримати відповідь.

Сервіс розрахований на всіх охочих та не має обмежень у можливостях для користувачів. Ми продовжуємо працювати над його удосконаленням, тож функціонал платформи поступово розширюватиметься.

Якщо ви знайшли баг або у вас є ідеї щодо поліпшення сервера і ви точно знаєте, чого не вистачає BIM SERVER Ukraine, пишіть нам на info@graphisoft.com.ua— ми будемо дуже вдячні за зворотній зв’язок!

Про стандартний функціонал BIMcloud і його можливості читайте на нашому сайті і на сайті GRAPHISOFT.

Отримайте доступ до BIM SERVER Ukraine

  Ім'я*

  Прізвище*

  Бажаний логін*

  Компанія*

  Корпоративний e-mail* (для подтвердження реєстрації)

  Телефон*