Перегляньте відеозапис вебінару про металеві конструкції в ARCHICAD!

Перегляньте відеозапис вебінару про металеві конструкції в ARCHICAD!

Традиційно ARCHICAD - основний інструмент для роботи архітектора, проте спектр застосування програми може бути значно розширений. Наприклад, ARCHICAD також можна використовувати для розробки розділу Металевих Конструкцій.

Під час онлайн-лекції Дмитро Рогожин, ВІМ-адмністратор ТОВ “Проектна Компанія №1”, докладно розглянув методи та GDL-об’єкти, що використовуються під час роботи у розділі Металевих Конструкцій, використовуючи в якості прикладу невелику адміністративну будівлю. На вебінарі спікер продемонстрував методику розробки вузлів за домогою 3D-документів та зв’язаних модулів, оформлення та специфікування елементів за допомогою кошторисних розрахунків в Excel та программування VBA.

Металічні конструкції в ARCHICAD

ПРО СПІКЕРА

Рогожин Дмитро Олександрович

Досвід роботи:

  • З 2018 – ВІМ-адміністратор, пром. архітектор, ТОВ “Проектна Компанія №1”
  • 2010 – 2018 – інженер-конструктор, пром. архітектор, ТОВ “Проектная Компания №1”
  • 2008 – 2010 – інженер-конструктор, ТОВ “Юрт-Мастер”

Професійні навички та знання:

  • ARCHICAD
  • Python
  • VBA

ПРО GRAPHISOFT

Компанія GRAPHISOFT® в 1984 році здійснила BIM революцію, розробивши ARCHICAD® — перше в індустрії САПР BIM-рішення для архітекторів. GRAPHISOFT продовжує бути лідером на ринку архітектурного програмного забезпечення, створюючи такі інноваційні продукти, як BIMcloud™ — перше в світі рішення, спрямоване на організацію спільного BIM-проектування в режимі реального часу, EcoDesigner™ — перший в світі повністю інтегрований додаток, призначений для енергетичного моделювання та оцінки енергоефективності будівель, і BIMx® — лідируючий мобільний додаток для демонстрації та презентації BIM-моделей. З 2007 року компанія GRAPHISOFT входить до складу концерну Nemetschek Group.