Навчальні ліцензії

Отримати офіційну навчальну ліцензію ARCHICAD простіше, ніж шукати посилання для завантаження та «лікування» на інших сайтах. Не віриться? У цій невеликій статті ми доведемо, що це насправді так.

Розробник ПО, компанія GRAPHISOFT, безкоштовно надає навчальні ліцензії трьом категоріям користувачів, а саме:

  • Студентам (коледжів, ВНЗ, профільних курсів підготовки)
  • Викладачам
  • Навчальним закладам

Якщо ви належите до однієї з цих категорій, тоді дана інформація — саме для вас!

Давно закінчили своє навчання і вже замислюєтеся про ліцензійне ПО? Можливо, стаття про Типи ліцензування допоможе вам підібрати той тип ліцензії, що відповідатиме саме вашим потребам, а також завантажити та встановити тестову версію програми вже зараз.

Навчальна версія програми не має функціональної різниці із комерційною. Тобто, ви так само можете користуватися Модулями, працювати у TeamWork та використовувати усі можливості програми. Єдина відмінність — навчальна версія має спеціальні водяні знаки «Виконано у навчальній версії ARCHICAD», що супроводжують увесь проект та проектну документацію, виконану в ARCHICAD.

Файли, створені у навчальній версії, можна відкрити у комерційній тільки у навчальному режимі. Єдине обмеження — копіювання файлів між комерційною та навчальною версіями, на жаль, неможливе.

Як отримати студентську ліцензію?

Щоб отримати студентську ліцензію, необхідно спершу пройти невеликий ритуал, проте він досить простий і потребує не більше 15 хвилин вашого часу. А головне у результаті ви гарантовано отримаєте ліцензійний продукт! Що ж потрібно зробити?

У першу чергу, необхідно пройти реєстрацію на myarchicad.com: вказати свої дані (ПІБ, електронна адреса) і вказати пароль. Вимоги до нього не будуть для вас новими: пароль має містити більше 6 символів, не менше однієї літери, однієї великої літери, однієї цифри і повинен відрізнятися від назви адреси ел. пошти. (Див. Зображення 1, приклад – ARCHICAD 21)

Після внесення даних на вказану адресу буде надіслано лист-підтвердження. Відкрийте лист, перейдіть за посиланням та оберіть партнера (у разі, якщо хочете отримати саме студентську ліцензію для одного користувача, не має значення, кого вказувати у цьому полі) та версію (Rus або Eng).

3.Потім вас буде перенаправлено до особистого кабінету з вже доступним серійним номером вашої ліцензії на 30 днів. Саме його слід використовувати для активації дистрибутиву, завантаженого з myarchicad.com.

4.Також, там ви знайдете кнопку «Отримати ліцензію на 1 рік». Натисніть її та вкажіть інші необхідні дані (інформацію про ваш навчальний заклад). Зверніть увагу, дату закінчення навчання слід вказувати саме у такому форматі: 02/2020.

5. Щойно ви вказали ці дані, вашу заявку на отримання річної ліцензії буде надіслано на розгляд. Офіційно цей процес може тривати до 2-х тижнів, однак, найчастіше, підтвердження доводиться чекати не більше 1-2 днів.

6. Одразу після підтвердження заявки ви отримаєте лист із посиланням на особистий кабінет, де буде доступний новий серійний номер для активації ліцензії ARCHICAD на 365 днів.

7. Залишається лише активувати дистрибутив за допомогою нового номера, коли закінчиться термін попередньої 30-денної ліцензії.

8. Щойно стане доступною нова версія ARCHICAD, в особистому профілі автоматично з’явиться кнопка для отримання актуальної версії. Натискайте і користуйтеся найсвіжішим ПО!

Якщо ж ви хочете користуватися однією з попередніх версій ARCHICAD (13-24), то для активації можна використовувати серійний номер від актуальної версії (ARCHICAD 24). Важливо, щоб мова дистрибутиву та серійного номеру збігалися.

Якщо ви не отримали посилання на завантаження дистрибутиву, зверніться до служби підтримки, щоб вам надіслали актуальне посилання.

Якщо у вас виникли труднощі підчас реєстрації чи активації ARCHICAD, або у вас є невирішені питання з приводу продуктів GRAPHISOFT, будь ласка, напишіть на нашу електронну адресу info@graphisoft.com.ua, щоб отримати кваліфіковану допомогу нашого технічного фахівця.

Навчайтеся та осягніть усі тонкощі BIM-проектування разом з ARCHICAD!