Іновація від GRAPHISOFT та Solibri: додаток Solibri Model Checker

Іновація від GRAPHISOFT та Solibri: додаток Solibri Model Checker

Компанія GRAPHISOFT®, провідний розробник ВІМ-рішень для архітекторів та дизайнерів, заявила про випуск нової версії розширення, призначеного для зручного одночасного використання ARCHICAD 22 та Solibri.

Забезпечення прямого доступу до унікальної технології Переверки ЯкостіSolibri дозволить нашим користувачам у накоротші терміни підвищити якість створюваних проектів– оголосив Пітер Темешварі (Peter Temesvári), директор з управління продуктами GRAPHISOFT.

Співпраця компаній Solibri та GRAPHISOFT, що входять до концерту Nemetschek, спрямована на те, щоб дати можливість користувачам застосовувати іноваційні рішення у галузі організації взаємодії. Розширення ARCHICAD Link забезпечує високу швидкість оновлення BIM-моделей та дозволяє виконувати їхню перевірку у режимі реального часу у додатку Solibri Model Checker (SMC).

Застосовуючи це розширення, користувачі ARCHICAD зможуть суттєво підвищити якість проектування за допомогою функцій SMC. Ця інтеграція позбавляє від необхідності постійного збереження файлів та їхнього наступного завантаження в обидва додатки, оскільки тепер перевірку можна виконувати під час процесу проектування.

Піктограма завантаженого розширення автоматично додається у табло команд ARCHICAD та дозволяє всього кількома кліками миші експортувати ВІМ-модель у Solibri Model Checker. Після того, відкривши Solibri Model Checker, користувач може виділити обрані елементи моделі в обох програмах. Якщо в результаті перевірки елементів у SMC будуть виявлені які-небудь невідповідності, ці елементи можна легко обрати та відредагувати у ARCHICAD. Solibri Model Checker також підтримує пошук компонентів та відображення будь-яких елементів, обраних в ARCHICAD. До цих якостей належить розташування, кількість, профіль та набори властивостей. Експорт компонентів можна обмежувати за наборами властивостей або за поверхами.

Як частина родини Nemetschek, ми прагнемо надати своїм користувачам найкращі рішення в галузі нинішньої повсякденної взаємодії– висловився Вілль Кютсонен (Ville Kyytsönen), виконавчий директор Solibri.

Solibri Model Checker link для ARCHICAD

Це розширення забезпечує прямий зв’язок між Solibri Model Checker та ARCHICAD. Перенесення моделей будівель з ARCHICAD у SMC здійснюється лише одним кліком миші. Експортовані моделі можна перевірити у цьому розширенні на відповідність різноманітним вимогам та стандартам. У процесі аналізу, Solibri Model Checker автоматично класифікує усі виявлені невідповідності, які можна передати назад в ARCHICAD для внесення необхідних змін.

Додаток Solibri ARCHICAD Link підтримує ARCHICAD версій 16–22.

Щоб дізнатися більше про розширення SMC-ARCHICAD link, завантажуйте брошуру

Solibri Model Checker (SMC) (на англ мові)

Про Solibri

Компанія Solibri – лідер в галузі забезпечення точності та контролю якості ВІМ-проектування. Рішення Solibri призначене для координації проектів, а також для аналізу ВІМ-моделей та перевірки відповідності до вимог та стандартів. Своєю місією співробітники Solibri вважають розробку програм, спрямованих на підвищення якості ВІМ-проектування та оптимізацію витрат. Клієнтами Solibri є великі експулатаційні та будівельні компанії, а також архітектори та інженери більш ніж у 70 країнах світу. Компанія входить до складу Nemetschek Group.

Про GRAPHISOFT

Компанія GRAPHISOFT® в 1984 році здійснила BIM -революцію, розробивши ARCHICAD® — перше в індустрії САПР BIM-рішення для архітекторів. GRAPHISOFT продовжує бути лідером на ринку архітектурного програмного забезпечення, створюючи такі інноваційні продукти, як BIMcloud™ — перше в світі рішення, спрямоване на організацію спільного BIM-проектування в режимі реального часу, EcoDesigner™ — перший в світі повністю інтегрований додаток, призначений для енергетичного моделювання та оцінки енергоефективності будівель, і BIMx® — лідируючий мобільний додаток для демонстрації та презентації BIM-моделей. З 2007 року компанія GRAPHISOFT входить до складу концерну Nemetschek Group .