GRAPHISOFT анонсує випуск ARCHICAD 24 і великих оновлень для BIMx і BIMcloud

GRAPHISOFT анонсує випуск ARCHICAD 24 і великих оновлень для BIMx і BIMcloud

Будапешт, 8 липня, 2020 року – GRAPHISOFT, провідний розробник BIM-рішень для архітектури, сьогодні анонсує випуск Archicad 24, нової версії свого флагманського продукту, який отримав безліч престижних нагород в області архітектурного проектування; оновленої версії BIMcloud, першого в індустрії і самого передового хмарного рішення для спільної роботи; і оновленої версії BIMx, самого популярного мобільного та веб-додатки в області BIM.

Archicad
Набір потужних інструментів і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс роблять Archicad 24 найзручнішим BIM-рішенням, відповідним для проектів і робочих груп будь-яких розмірів. Автоматичне створення документації, простий обмін даними, фотореалістична візуалізація і найкращі в своєму класі функції аналізу, присутні в Archicad, дозволяють користувачам зосередитися на найголовнішому: створення чудової архітектури.

Archicad 24 об’єднує архітекторів та інженерів-конструкторів в універсальному робочому середовищі BIMcloud, що ідеально підходить для координації і спільної роботи над проєктами. Прозорість обміну інформацією підвищує рівень взаємної довіри учасників проектування і позбавляє архітекторів та інженерів від непотрібного дублювання моделей.

ПРОЄКТУВАННЯ ТА АНАЛІЗ
Archicad 24 об’єднує архітекторів та інженерів-конструкторів, які тепер можуть працювати над загальною моделлю за допомогою нових інструментів інтеграції з аналітичними моделями. Переваги цієї інтегрованої середовища проєктування дозволяють:
· Позбутися від зайвих моделей
· Скоротити кількість можливих координаційних помилок
· Створювати правильні, з точки зору конструктиву, моделі
· Розробляти відмінні проекти за значно коротший час
«Це була приголомшлива подорож, і воно абсолютно точно – частина нашої ДНК. Працюючи над проектом Merdeka 118, ми побачили на практиці, наскільки важливо для нас використання Archicad », – сказав Karl Fender, засновник Fender Katsalidis, про проект, який став символом Archicad 24. «Повноцінна взаємодія всіх учасників має першорядне значення в проектуванні. Архітектура, інженерія, будівництво – всі учасники повинні бути партнерами в єдиному процесі. Кращі рішення виникають з розуміння потреб, проблем і вимог один одного », – додав він.
«Ми об’єдналися з входять до складу Nemetschek Group компаніями RISA і SCIA, щоб вирішити одну з головних проблем в архітектурно-будівельній галузі: того, що розділи проектування замикаються самі на себе і не можуть повноцінно співпрацювати в рамках проекту”, – сказав Ákos Pfemeter, віце-президент по продуктах GRAPHISOFT. «Ми вважаємо, що зрушення парадигми проектування неминучий. Якщо надати архітекторам та інженерам інтегровану середу проектування, то вони зможуть працювати разом як одна команда для створення чудових будівель! »

BIMcloud

BIMcloud забезпечує безпечну взаємодію в режимі реального часу між членами робочої групи незалежно від розміру або складності проєкту, розташування офісів або швидкості інтернет-з’єднання. Приватні і загальнодоступні хмарні конфігурації можна використовувати на стандартному обладнанні – навіть невеликі організації відчують підвищення безпеки, швидкості та ефективності роботи над спільними проектами в режимі реального часу.

СПІЛЬНА РОБОТА
Технологія BIMcloud отримала серйозне оновлення в версії 24. Архітектори та інженери тепер можуть спільно проєктувати несучі конструкції будівель завдяки потужним функціям Відстеження Змін. До основних переваг цих архітектурних робочих процесів відносяться:
· Інтелектуальне Зіставлення Моделей: зіставляйте будь-які дві BIM-моделі або дві версії однієї і тієї ж моделі і порівняти дані, отримані від суміжних фахівців.
· Оновлене Управління Завданнями: пропонуйте варіанти вирішення проблем, упорядковуйте результати Зіставлення Моделей, ставте завдання перед учасниками проектування і контролюйте їх виконання: все це інтегровано і управляється в хмарі.
· Розширення робочих процесів OPEN BIM з підтримкою BCF 2.1 і PDF-розмітки.
· Робота з файлами .RVT без установки будь-яких розширень і доповнень.
«Використання інструментів Teamwork привело нас в справжнє захоплення від усвідомлення перспектив, які BIMcloud відкриває перед нами, як перед організацією», – сказав Nondas Katsalidis, директор Fender Katsalidis.

BIMx

BIMx – найпопулярніший додаток для координації і взаємодії всіх учасників проєктування, усуває розрив між будмайданчиком і офісом. BIMx використовує BIM Гіпермоделі для інтуїтивно зрозумілого процесу навігації, який допомагає кожному зорієнтуватися в моделі будівлі і краще зрозуміти проєктну документацію. Функції створення позначок, моментальні вимірювання і динамічні перетину роблять BIMx незамінним інструментом для архітекторів. Потужні API дозволяють BIMx підключатися до сторонніх екосистем, пропонуючи доступ до зовнішніх наборів даних і управління ними в контексті інформаційної моделі будівлі.
Разом Archicad 24, BIMcloud і BIMx тепер надають додаткові переваги в області проєктування і аналізу, спільної роботи, документації і візуалізації.

Про GRAPHISOFT
GRAPHISOFT® дозволяє командам створювати чудову архітектуру за допомогою програмних рішень, які отримали безліч престижних нагород в області архітектурного проєктування, навчальних програм і професійних послуг для архітектури та будівництва. Archicad®, улюблене програмне BIM-рішення архітекторів, пропонує комплексний набір інструментів для проектування і створення документації для архітектурних бюро будь-якої величини. BIMx®, найпопулярніше мобільне і веб-додаток в області BIM, розширює можливості BIM, дозволяючи підключити всі зацікавлені сторони до життєвого циклу проектування, будівництва та експлуатації будівлі. BIMcloud®, перше і найпотужніше в архітектурно-будівельній галузі рішення для спільної роботи в хмарі, забезпечує можливість спільної роботи в режимі реального часу по всьому світу незалежно від розмірів проектів, а також швидкості або якості мережевого підключення учасників проектування. GRAPHISOFT входить до складу концерну Nemetschek Group. Щоб дізнатися більше, відвідайте сайт graphisoft.com.ua