Дивіться нову серію відео по роботі з GDL в ARCHICAD

Дивіться нову серію відео по роботі з GDL в ARCHICAD

Викладач авторизованого навчального центру DPART Engineering Максим Бакін створив короткий відеокурс, в якому зібрана низка порад щодо створення бібліотечних об’єктів: налаштування відображення у 2D і 3D, гарячих точок і тексту, та багато іншого.

Дивіться відео та ставте питання технічному фахівцю!

У даній серії відео детально показаний алгоритм створення користувацького об’єкту. У зазначеному випадку розглядається об’єкт тримірний розмір, налаштування та правила роботи з ним, а також покроково розібрано алгоритм програмування з посиланнями на GDL-інструкції від розробників ARCHICAD.

АRCHICAD + GDL: 3d розмір. Частина 1

Повний плейлист відеозаписів за темою доступний за посиланням на YouTube-каналі ArchSkills

Ви — власник сервіс-контракту і маєте питання після перегляду? Отримайте відповіді від нашого технічного спеціаліста! Щоб обговорити деталі, достатньо просто написати на info@graphisoft.com.ua

Хочете обговорити весь курс із колегами-професіоналами, отримати різні точки зору і висловити свою? Долучайтесь до групи ARCHICAD&BIM COMMUNITY, ставте питання та беріть участь в обговоренні!

Пропонуйте свої варіанти об'єктів на розбір у наступних відео!

Якщо маєте ідеї та цікаві кейси, які, на вашу думку, варто розібрати — надсилайте ваші пропозиції на info@graphisoft.com.ua – і ми спробуємо організувати відеокурс саме на цю тему!

Більше навчальних матеріалів шукайте за посиланням!