Loading Заходи

05 Вересень Wednesday @ 10:00 - 11:00

Artlantis 7 LIVE!

Детальніше

  • Початок:
    Вересень 5 @ 10:00
  • Кінець:
    Вересень 5 @ 11:00
  • Категорія:

Організатор

Artlantis

Місце

онлайн

У середу 5 вересня відбудуться два вебінари (початок о10:00 та 18:00 EEST) по роботі з новою версією додатку для рендерингу від Abvent – Artlantis 7. Такі живі демонстрації – чудовий спосіб знайомства нових та потенційних користувачів із потужними можливостями рендерера Artlantis.

Вебінари безкоштовні, але кількість місць обмежена.

Artlantis 7, остання версія автономного додатку, розроблена спеціально для архітекторів та дизайнерів, яка має ряд нових функцій, що максимізують швидкість обчислення та точність рендерингу. Окрім того, Artlantis 7 зв’язаний з додатком Twinlinker – новою розробкою Abvent, що дозволяє створювати та публікувати віртуальні візитки своїх проектів, зроблених за допомогою Artlantis and Twinmotion.

Приєднуйтеся до вебінару, де в прямому ефірі Ілдіко Шабо, практикуючий архітектор та маркетолог компанії Abvent, продемонструє вражаючі можливості Artlantis 7.

Вебінар проходитиме на англійській мові.

Обрати зручний для вас час можна на сторінці рєєстрації.

Ще не маєте Artlantis 7? Завантажте безкоштовну 30-денну випробну версію!

Про Artlantis:

Artlantis – це сімейство автономних рендерингових додатків, розроблених для архітекторів та дизайнерів. Artlantis Render призначений для тих, хто хоче користуватися 3D-рендерингу високої якості, а Artlantis Studio ідеальний для швидкого та простого 3D-рендерингу панорам, високоякісних анімацій та вірутальних прогулянок у Twinlinker.

Визнаний та рекомендований провідними розробниками програмного забезпечення, Artlantis сумісний з моделями, створеними за допомогою більшості програм 3D-моделювання. Лідер у галузі технологій попереднього перегляду, Artlantis – це рендерер, що використовується архітекторами та дизайнерами у більш ніж 80 країнах світу.