ВІМ-технології для сучасного архітектора | Баку

Loading Заходи

23 Січень Wednesday @ 09:30 - 14:00

ВІМ-технології для сучасного архітектора | Баку

Детальніше

 • Початок:
  Січень 23 @ 09:30
 • Кінець:
  Січень 23 @ 14:00
 • Категорія:

Організатор

BAKOTECH FOR ARCHITECTS

Місце

Hilton Baku

 • 1B Azadlig Avenue
  Баку, Азербайджан
  + Google Map

Про захід

ВІМ-технології для сучасного архітектора – професійний архітектурний семінар для усіх, хто займається архітектурною або будівельною діяльністю від компанії БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ та за партнерської підтримки GRAPHISOFT.

Семінар буде присвячений докладному огляду теми ВІМ-технологій – провідному методу архітектурного проектування, на який поступово переходять архітектори усього світу. Протягом усього заходу також працюватиме демо-стенд ARCHICAD, де в усіх охочих буде можливість:

 • на власному досвіді протестувати додаток ВІМх для демонстрації архітектурних проектів на будь-яких пристроях з використанням VR-окулярів
 • детальніше ознайомитися з новим функціоналом ARCHICAD 22
 • поспілкуватися з офіційними представниками GRAPHISOFT
 • висловити побажання щодо покращення продуктів та дізнатися про подальші плани розробників.

Серед найочікуваніших доповідей – виступ Юрія Кривохатько, БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ, підчас якого буде проанонсована та показана спеціально організована платформа з обміну досвідом на основі технології BIMcloud.

Щоб у всіх учасників була можливість підняти актуальну для себе проблему у розрізі архітектури, наприкінці заходу відбудеться сесія Відкритий мікрофон. Кожен, хто раніше залишив своє питання у онлайн-формі перед початком або підчас семінару, отримає одразу декілька експрес-варіантів його рішення від представників GRAPHISOFT та усіх присутніх колег-архітекторів. Якщо ви вже маєте таке питання, будь ласка, переходьте за посиланням, обирайте категорію та пишіть питання.

Приєднуйтесь до BIM-культури — реєструйтеся на захід!

СПІКЕРИ:

Єгор Кудріков

голова представництва GRAPHISOFT у Росії та СНД, GRAPHISOFT

За рішенням керівництва GRAPHISOFT з 28 травня 2016 року офіс у Росії очолив Єгор Кудріков. Він має п’ятнадцятирічний досвід роботи у галузі PLM сектора IT-індустрії та керівництва рядом великих проектів у високотехнологічних галузях російської промисловості.

ТЕМА:

Єгор Кудріков розповість про шляхи становлення GRAPHISOFT на ВІМ-арені світу, про флагманські рішення компанії, а також про нинішній стан на ринку та майбутні плани з розвитку.

Микола Землянський

продакт-менеджер, GRAPHISOFT

Отримав вищу освіту (МСГУ), спеціалізація – інженер-системотехнік. На даний момент продовжує навчання МВА в університеті Кінгстона (Лондон) та Російській академії народного господарства та державної служби (РАНГтаДС) за напрямком статегічний менеджмент. З 2015 року займає посаду продакт-менеджера у компанії GRAPHISOFT SE.
Займається розвитком та адаптацією програмних продуктів компанії GRAPHISOFT, постановкою задач розробникам, підтримкою користувацьких сервісних контрактів, проводить тренінги для партнерів та працює з користувачами.

ТЕМА:

У своїй доповіді він розповість про найбільш значні зміни, серед яких – оновлений інструмент проектування фасадів, формули у значеннях властивостей, параметричний редактор профілів та нові можливості експорту моделей у IFC. Також, згадає тему хмарного сервісу для зберігання ВІМ-проектів BIMcloud.

Юрій Кривохатько

технічний ВІМ-менеджер продуктів GRAPHISOFT, БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ

Архітектор-практик. Отримав вищу освіту у Київському Національному Унівеситеті Будівництва та Архітектури. Сьогодні займається технічною підтримкою прдуктів GRAPHISOFT на території України, а також виступає у ролі технічного ВІМ-менеджера у ряді активних проектів.

ТЕМА:

Його доповідь буде присвячена типовим помилкам практикуючих архітекторів щодо BIMcloud, різниці версій BIMcloud Basic та BIMcloud Pro, а також перевагам кожної з версій для ліцензійний та звичайних користувачів. Підчас доповіді будуть визначені основні особливості та переваги використання сервера BIMcloud.

ПРОГРАМА

09:30 – 10:00

РЕЄСТРАЦІЯ

10:00 – 10:20

GRAPHISOFT – лідер у галузі розробки BIM-рішень для архітекторів

Єгор Кудріков

Голова представництва GRAPHISOFT у Росії та СНД, GRAPHISOFT

10:20 – 11:05

ARCHICAD 22 – BIM всередині та ззовні. Нові ВІМ-інструменти для створення сучаної архітектури.

Микола Землянський проведе презентацію найбільш важливих змін нової версії ARCHICAD та розповість про проектування фасадів, формулах у значеннях властивостей, параметричному редакторі профілів, а також експорті в IFC.

Микола Землянський

Продакт-менеджер, GRAPHISOFT

11:05 – 11:20

BIMcloud – Teamwork для архітекторів

Доповідь буде присвячена технології ВІМCLOUD, що дозволяє організувати безпечне колективне архітектурне проектування, що не залежить від розмірів робочих групп або проектів, розташування офісів та швидкості інтернет-з`єднання.

Микола Землянський

Продакт-менеджер, GRAPHISOFT

11:20 – 11:50

ПЕРЕРВА

11:50 – 12:20

ВІМх – постійний доступ до ВІМ-даних проекту з мобільних пристроїв

Доповідь-презентація ВІМх від розробника. Доповідь буде присвячена унікальній технології, що дозволяє отримати доступ з мобільних пристроїв навіть до дуже складних ВІМ-моделей, а також моментально аналізувати інформацію про проект за допомогою мобільного телефону або планшету.

Микола Землянський

Продакт-менеджер, GRAPHISOFT

12:20 – 12:50

BIMcloud та Служби підтримки

Особливості ліцензування, тех. Підтримка, сервіси для ліцензійних користувачів та можливості комерційної версії BIMcloud. Анонс нового сервісу у вигляді загальнодоступної платформи BIMcloud від БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ з декількома реальними проектами.

Юрій Кривохатько

Технічний ВІМ-менеджер продуктів GRAPHISOFT, БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ

12:50 – 13:20

Сесія Відкритий мікрофон

Відповіді на запитання аудиторії

Модератор Єгор Кудріков

Голова представництва GRAPHISOFT у Росії та СНД, GRAPHISOFT

13:20 – 14:00

ФУРШЕТ

ІНФОРМПАРТНЕРИ:

РЕЄСТРАЦІЯ:

  Имя*

  Фамилия*

  Должность*

  Компания*

  Сайт/соцсеть компании*

  Корпоративный e-mail* (для подтверждения регистрации)

  Телефон* (с кодом страны, города)


   

  [recaptcha size:normal]

   

   

  ДЛЯ КОГО БУДЕ ЦІКАВИМ ЗАХІД:

  • практикуючим архітекторам та дизайнерам інтер’єру,
  • архітектурним майстерням та конструкторським бюро,
  • ВІМ-менеджерам,
  • проектним інститутам,
  • девелоперським та будівельним компаніям.

  УМОВИ УЧАСТІ:

  Безкоштовно за умови обов’язкової реєстрації та підтвердження від організаторів.

  Щоб не пропустити наші наступні заходи, вебінари, тренінги, підпишіться на новини БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ та слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці у Facebook.

  Приєднуйтесь до групи, що присвячена професійному архітектурному проектуванню ARCHICAD & BIM COMMUNITY – дізнавайтеся найсвіжіші архітектурні новини з усього світу, отримуйте відповіді на будь-які питання щодо ARCHICAD та занурюйтеся у ВІМ-культуру.

  СТОРІНКА ЗАХОДУ НА FACEBOOK:

  Щоб слідкувати за усіма новинами заходу, будь ласка, підпишіться на сторінку семінару у Facebook.